У Львові професійні військові та медики провели навчання

20 вересня ГО «Розвиток Громади» були організовані ознайомчі навчання для львівських студентів та активістів міста. Професійні військові, які брали участь у воєнних діях, зокрема на Сході України поділилися своїми знаннями та набутими навиками. Медики ж у свою чергу навчили надавати першу допомогу пораненим.

   
Навчання складалося із трьох основних блоків: ознайомлення з військовою справою, надання першої медичної допомоги та безпосередньо тактика стрільби у страйкболі. Майбутні захисники дізналися основні загальні положення стройового статуту, а також алгоритм побудови польових фортифікаційних споруд. З’ясували який існує класифікаційний поділ позицій для ведення вогню. Також були провенені теоретичні навчання стосовно класифікації зброї та її поділу. Наприклад, вогнепальна ‒ це кулемети, гвинтівки, автомати, а також пістолети. Натомість до артилерійського озброєння – гармати, гаубиці, міномети та ін. Хлопців ознайомили із тактикою ведення боротьби, основними навиками керування підрозділами.
  
Під час медичного блоку навчань всі охочі пройшли ознайомлення з надання першої допомоги важкопораненим. Були визначені види поранень та кровотеч. Під час навчання медики пояснили, як діяти при кульових та уламкових ураженнях. Найголовніше, стверджують лікарі, не піддаватися паніці.
 
Наостанок активісти зіграли у страйкбол, імітуючи таким чином військові тактичні спортивні навчання.


Соломія Стадник
Лія Мельник