33 українських біженці дісталися до Бельгії за підтримки БФ "Розвиток Громади"

Директор БФ "Розвиток громади" Вероніка Хідченко у співдружності із бельгійською організацією "Раунд тейбл" 9 березня  привезла до Бельгії 33 українських біженці, серед яких 14 дітей і 2 немовлят.

У напрямку до України бельгійські волонтери привезли гуманітарну допомогу, у якій переважно ліки на передову, предмети гігієни і ліки для немовлят, а назад - найцінніший вантаж, який лише може бути - наших дітей.

У містечку Геель вони разом із їхніми мамами опинилися в надійних руках бельгійських родин на термін до трьох місяців із можливістю продовження перебування настільки довго, наскільки це необхідно з отриманням усіх преференцій, як-то фінансова допомога та медичне страхування, безкоштовне проживання та ін.

"Це не було легко, бо три дні у дорозі, а про психологічні переживання годі й казати, - ділиться директорка. - Але я дуже вдячна нашим друзям із Бельгії, організації "Раунд тейбл", куди входять бізнесмени різного штибу, за таку неймовірно важливу ініціативу та бездоганну організацію усього процесу: від логістики до харчування. Окрім цього, вони, як звичайні волонтери, покинули свою роботу, сім'ї аби допомогти нашій країні, яка перебуває зараз у великій біді, потерпаючи від жорстокої війни. У якій, перш за все, страждає мирне населення. А ще, як це не парадоксально, я вдячна нашій організації за вміння не боятися труднощів і незнайомих людей, за рішучість і наполегливість, яким я навчилася за останні вісім років мого життя, працюючи плі-о-пліч із громадівцями. Адже я в очі не бачила ані Еву, ані Фредеріка чи Кевіна, Яріка чи Крістофера, а лише списалася з ними у мережі Фейсбук. А ще я дуже вдячна за підтримку та ініціативність своєму чоловікові, котрий організував зустрічі із мерами трьох міст, включаючи його рідне, аби допомогти Україні. Тож я сподіваюся, що співпраця між нашою організацією і ними продовжиться у цих напрямах во ім'я перемоги України над божевільним Кремліном!

З початку війни Бельгія надала притулок майже 200 тис. українців. Саме королівство є невеличким - лише трохи більшим за Львівську область.

Також нашому БФ вдалося допомогти 14 біженцям отримати прихисток у Німеччині і 6 особам у Франціі.