Шаховий турнір «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО» зібрав у Львові близько 200 учасників

Традиційно, на початку весни, ГО «Розвиток Громади» та Львівська обласна шахова федерація організовує інтелектуальні баталії  пам’яті новітніх Героїв України. Цьогоріч, 1 березня, шаховий турнір відбувся уп’яте та зібрав 192 учасника з різних куточків Львівщини, а також з Києва, Одеси, Рівного, Харкова, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська та Страрокостянтиніва.

Переможцем турніру з результатом у 7 балів, за додатковими показниками, став Олег Будніков. Загалом призерами турніру стали сім гросмейстерів. Окрім основної сітки змагань найкращих шахісти визначали ще у 7 додаткових номінаціях: «люди з інвалідністю», «жінки», «ветерани 60+» та 4 категорії юнаків та дівчат. Шаховий турнір відбувся за швейцарською системою у 9 турів, з обраховуванням міжнародного рейтингу ФІДЕ.

Участь у змагань взяли й учасники російсько-української війни, а ще на турніру був присутнім тренер збірної України з шахів Олександр Сулипа. Перед початком змагань, за традицією, було висаджено дерево на честь проведення турніру.

Щиро дякуємо за допомогу у проведенні та організації V-го щорічного шахового турніру «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО» усім партнерам, меценатам та колегії судів

Фотозвіт турніру за посиланням