Подаруй вишиванку воїну АТО

Благодійний фонд «Розвиток Громади» проводить збір вишиванок для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Під час відзначення всеукраїнського Дня вишиванки благодійний фонд «Розвиток Громади» провів збір коштів на закупівлю вишитих сорочок для бійців АТО і дітей-сиріт.  Цього дня було  зібрано 4292 гривні. Та для того, аби подарувати національне вбрання більшій кількості наших воїнів, «Розвиток Громади» вирішує продовжити акцію і запрошує усіх бажаючих передати вишиванки у зону АТО.

«Вишиванка – це національний оберіг, в якому закладене духовне багатство українців. Традиційні орнаменти символізують добро і служать захистом від злих сил. Тому ми вирішили провести збір вишиванок, які б підтримували патріотичний дух, захищали від всього злого та гріти душу кожному захиснику України на передовій» - пояснює голова БФ "Розвиток Громади"  Соломія Старосольська


Усіх, хто бажає приєднатися до акції та подарувати вишиванку військовим, запрошуємо звертатися до членів ГО «Розвиток Громади» за номером телефону (032) 235 5503 або +38 (067) 310-7787. Також будемо раді Вас бачити в громадській організації, яка знаходиться за адресою:  м. Львів, пр. Шевченка 7, 4 поверх, оф.25.

Запрошуємо Вас приєднатися до хорошої справи і щиро віримо у Вашу підтримку.