Громадські активісти вшанували пам’ять жертв у Маріупольському теракті

Жителі Трускавця спільно з ГО “Розвиток Громади” запалили лампадки на знак глибокого суму за загиблими у страшному теракті в Маріуполі.

Під прицільними пострілами окупантів опинилася низка міст на Сході України. Ворог наче намагається по-новому перекреслити кордони унітарної, незалежної держави. Сьогоденна лінія фронту – Станиця Луганська-Щастя-Сєвєродонецьк-Попасна-Дебальцеве-Піски-Донецьк-Маріуполь. Це далеко не повний список населених пунктів, які були піддані шквальним обстрілам з “Градів” та артилерії. Однак канонада в бік стратегічного міста України стала найжахливішою трагедією останніх місяців. Близько сотні поранених, 30 загиблих, серед яких діти і літні люди. У всіх тих мирних громадян, кого несамовито захищає українська армія, віддаючи за них своє життя, не досипаючи ночей на блокпостах, забрали мир і спокій.

Суботнього ранку сталось невідворотне. Від прочитаного в новинах стискалось серце, холонула кров у жилах, а руки міцно затискались в кулаки. Мовчазний крик виривався назовні найбрутальнішими словами. Засоби масової інформації забили на сполох, та хіба то поверне життя тих, хто загинув? Єдине, що у ті важкі хвилини вартувало зробити – вшанувати пам’ять десятків людей, що відійшли у небуття.Свічки запалила вся Україна. Від гігантських міст до селищ засвітилось слово “Маріуполь”. За ініціативою громадської організації “Розвиток Громади” загиблих у суботньому теракті згадали і в Трускавці. Акція пройшла в неділю, 25 січня. Це другий марш за цей рік, що набрало масового характеру і об’єднало патріотів та однодумців по всій країні.Хочеться надіятись, що Маріупольський теракт – останній у війні з окупантом. Боже, благослови Україну і дай їй сили припинити це свавілля. Бо як не ми, то хто врятує нас від тих, для кого людське життя – ніщо?

Назаренко Мар’яна
журналістка