Обговорення проблем військових та їхніх сімей активістами “Розвитку Громади”

Членів громадської організації запросили в суботу в студію ТРК “Львів”, щоб взяти участь у телепередачі на “Часі”. Запрошені обговорили проблеми військовослужбовців і їхніх сімей.

Учасники програми висловили свої думки стосовно забезпечення військових необхідним спорядженням. Темами для обговорення були труднощі з оформленням статусу учасника АТО і виготовлення документів сім’ями загиблих військовослужбовців для одержання виплат.

Між учасниками полеміки були обговорені питання стосовно видачі довідок різних зразків військовими частинами.

“До юристів громадської організації “Розвиток Громади” неодноразово зверталися військовослужбовці з проханням роз’яснити, як оформити статус учасника АТО. Основними проблемами, з якими вони стикаються: різноманітність довідок, які їм видають у військових частинах, відсутність у документах їхніх імен та термінів перебування в зоні проведення АТО. Ми розповідаємо їм куди й до кого звертатися, які зразки довідок приймаються у відповідних державних органах та хто може подати документи окрім самих військовослужбовців”, – зазначив активіст Назар Бай.

Представники “Розвитку Громади” розповіли про роботу з сім’ями загиблих. Також наголосили на актуальності “Центру допомоги сім’ям загиблих”, який діє завдяки активістам громадської організації та за сприяння благодійного фонду “Розвиток Громади”.

“Від початку проведення Антитерористичної ситуації до нас звернулось близько 50 сімей. Їм була надана юридична, психологічна та матеріальна допомога. Наші юристи допомагають рідним загиблих учасників АТО зібрати документи для отримання одноразової допомоги в розмірі 609 тисяч гривень”, – поділився керівник відділу “Господарські відносини” громадської організації “Розвиток Громади” Роман Дуда.