Що передали європейці для українських військових?

Сьогодні активісти ГО “Розвиток Громади”, спільно з представниками товариства “Зелений Хрест” закінчили сортувати гуманітарну допомогу для бійців АТО.

Українці звернулися до міжнародної спільноти з проханням надати гуманітарну допомогу для військовослужбовців. Одразу кілька громадських організацій та підприємців відгукнулися й передали найнеобхідніше для бійців АТО – теплий одяг, ліки, предмети побуту та гігієни.

У Львові активісти посортували зібраний європейський вантаж й підготували до відправлення зону проведення Антитерористичної операції та військові шпиталі.

“Ми розділили гуманітарний вантах на дві групи – для бійців, що знаходяться в безпосередньо в зоні АТО та військових госпіталів. Найближчим часом українські військовослужбовці отримають теплий одяг, ліки, предмети побуду та гігієни” – зазначив активіст Олег Долінський.


Начальник автослужби третього батальйону територіальної оборони “Воля” Лопащук Олександр звернувся з проханням надати ліки. Активісти передали – жарознижуючі препарати, кровоспинні речовини та інші ліки, а також бинти, милиці, інвалідний візок.Інша частина гуманітарної допомоги найближчим часом буде розподілена для потреб українскьої армії.