Представник СК «Легіон» переміг у міжнародному турнірі з ММА

Олег Сенченко - віце-чемпіон України з панкратіону та чемпіон України з ММА серед юніорів дебютував у турнірі MMA Pro Ukraine 13 з перемоги

6 жовтня в Умані пройшов міжнародний турнір із змішаних єдиноборств. У межах змагань відбулось 9-ть боїв за правилами змішаних єдиноборств та одна сутичка з бойового самбо.

                                     

У своїй ваговій категорії - до 84 кг, Олег Сенченко здобув впевнену перемогу ще у першому раунді. На 50 секунді поєдинку представник СК «Легіон» провів переможний больовий прийом на ногу суперника. Це був перший бій хлопця із змішаних єдиноборств серед професіоналів. Вітаємо Олега із вдалим дебютом на профі-рингу.

Нагадаємо, раніше представник «Легіону» Володимир Ліпатов здобув право представляти Україну на чемпіонаті світу із курашу, що триватиме з 1 по 5 грудня  у Стамбулі (Туреччина)

СК «ЛЕГІОН» оголосив новий набір на групові заняття із самбо для чоловіків та жінок. Тренування відбуваються щовівторка та щочетверга о 17:30, а також щосуботи о 13:30. Керівник групи – Володимир Ліпатов.
М. Львів, вул. Клепарівська, 39а (на території СКА)
деталі за телефоном: +38(063)-244-11-15 (Володимир Ліпатов)