Допомога воїнам АТО

Вчора, 21 жовтня, активісти громадської організації «Розвиток Громади» разом із Рєвковим Володимиром, який незабаром поїде на Схід, купували для воїнів необхідні комплекти термобілизни та флісові куртки.

В Україні триває війна, про це не можна забувати ні на мить. На жаль, температура стрімко падає нижче нуля, а не всі наші бійці  забезпечені теплим одягом, термобілизною, флісовими куртками. Без такого одягу хлопцям складно тримати оборону. Спілка учасників АТО разом із громадською організацією «Розвиток Громади» подбали про військового, який незабаром відправиться на Схід.

Володимир Рєвков – турботливий чоловік, батько двох дітей, підполковник, патріот. На війну їде вже вдруге. Дружина розуміє, що це його обов’язок перед країною, нею та дітьми, адже сама є  військовозобов'язаною. «Важко залишати дітей і їхати туди, де ти відповідальний не лише за своє життя, а й за здоров'я своїх колег». Володимир розповів, що  військова частина А2678, в якій він служить, цього разу відправляє його та ще чотирьох побратимів. Проте жоден з них не має ані теплого одягу, ані термобілизни.

ГО «Розвиток Громади» взялась допомогти бійцям. Активісти разом із Володимиром за сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади»  купили 5 комплектів термобілизни потрібних розмірів та 5 флісових курток.

Громадська організація вже тривалий час підтримує воїнів АТО. Тішить, що є чимало свідомих українців, які не є байдужими. Лише так ми можемо сказати своє «Дякую» тим хоробрим чоловікам, які бережуть наш спокій.