Для сімей бійців АТО у Львові проведуть молебень

Гарнізонний храм Святих Апостолів Петра і Павла, Центр Військового Капеланства УГКЦ за підтримки ГО “Розвиток Громади” організовує молебень пам’яті за військовими загиблими в зоні АТО.

В одному з найстаріших храмів молитимуться родини зі Львова, Самбірщини, Сколівщини, Яворівщини, Бродівщини, Золочева, інших районів Львівської області, котрих об’єднало спільне горе. Громадська організація забезпечить переїзд сімей з районів до Львова та повернення додому. Окрім молебню, на них чекає екскурсія по місту, спільна трапеза, спілкування та підтримка професійного психолога.

Молебень відбудеться 9 листопада о 14:30 і буде проходити за участі владики Венедикта, єпископа-помічника львівської єпархії УГКЦ.

Спільна молитва була організована у рамках роботи Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО. Нагадаємо, активісти ГО “Розвиток Громади” надають матеріальну та психологічну допомогу, а також безцінну увагу сім’ям, котрі зазнали страшного горя. Вже понад 30 сімей загиблих бійців АТО отримали різного роду допомогу від актвістів ГО “Розвиток громади” і це тільки початок роботи в цьому напрямку.