Представники ГО “Розвиток Громади” взяли участь у круглому столі ОБСЄ

Активісти громадської організації були запрошені для участі у заході міжнародного масштабу.

Представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі високо оцінили роботу громадської організації “Розвиток Громади” й запросили активістів виступити з доповіддю на круглому столі «Криза в Україні: глобальні виклики та перспективи». Захід проходив в Українському Католицькому Університеті. Мовою спілкування була англійська.

Учасниками круглого столу були:

– Ертугрул Апакан, керівник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
– Тарас Добко, перший проректор УКУ, експерт у сфері освіти
– Мирослав Маринович, правозахисник, проректор УКУ
– Вікторія Бриндза, керівник аналітичного відділу консалтингової компанії Pro.mova, соціолог
– Наталка Смуток, підприємець, засновник ініціативної групи «Стоп хабар»
– Майкл Боцюрків, керівник прес-офісу спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
– Богдан Панкевич, голова Української Галицької асамблеї, почесний консул Королівства Нідерланди у Львові
- Юрій Татомир та Олег Долінський, представники ГО “Розвиток Громади”.

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан зазначив, що ситуація в Україні є надзвичайно складною, проте незабаром вона покращиться. Під час круглого столу обговорили питання національної єдності, подолання корупції в Україні та перспективи миру в країні.
 

“Є дві загрозив в Україні – зовнішня та внутрішня. Зовнішньою загрозою є військова агресія з боку Росії, внутрішньою – нинішня українська влада, яка гальмує впровадження важливих реформ в Україні. Чи вірить ОБСЄ в те, що ситуація в Україні зміниться на краще?” – запитав активіст ГО “Розвиток Громади Олег Долінський.


Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан сказав, що як дипломат, він переконаний, що співпраця відбувається, проте насправді з боку української влади вона могла б бути набагато продуктивнішою, ніж наразі є. Дипломат висловив сподівання, що незабаром проєвропейські реформи будуть втілені в Україні.

Фото: ucu.edu.ua