Тисячі львів`ян вийшли на марш миру

Сьогодні відбулася всеураїнська акція “Я – Волноваха”.

Вшанувати пам’ять загиблих у теракті під Волновахою, а також всіх військовослужбовців, які віддали своє життя за мир в Україні вийшли українці в різних областях.

Мирна хода, як і повідомляли активісти громадської організації “Розвиток Громади”, розпочалась о 14:00 біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Львові.

Колона людей на чолі зі служителем Гарнізонного храму Святих Апостолів Петра і Павла отцем Степаном Сусом пройшла вулицею Петра Дорошенка до пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів. Серед присутніх були представники громадських організацій «Розвиток Громади», «Афганська сотня», «Відлуння» та інші, а також велика кількість містян.


 

«Нам вдалося зібрати кілька тисяч львів’ян. На Мирному марші солідарності були присутні як діти, так і дорослі. Переконана, присутні на панахиді – це та свідома частка суспільства, яким небайдужа доля українців. Сьогоднішньою акцією ми ще раз довели світу, що ми – єдині і виступаємо проти терору зі сторони Росії. Світ мусить усвідомити, що ми живемо в нових реаліях, коли не ведуться масштабні війни 20 сторіччя. Натомість процвітає терор, який фінансується з сусідньої країни. І задля протистояння цьому злу мають обєднатися не тільки громадяни країни, а й політичні еліти. Ми мусимо тиснути на них своїми спільними діями!», – заявила представник ГО «Розвитку Громади» Вероніка Хідченко, відома як письменниця Ніка Нікалео.


Під час Мирної ходи люди йшли з написами на плакатах «Je Suis Volnovakha», а також з гострими висловлюваннями проти Росії та політики, яку проводить правління Кремля. Колоною лунали патріотичні гасла: «Слава Україні!», «Героям слава!», «Україна понад усе!» та інші.

Мешканці Львова, зокрема активісти ГО «Розвиток Громади», запалили лампадки біля пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів. Наприкінці ходи, на панахиді присутні помолилися за життя українських військових, які зараз перебувають на території проведення АТО.