Активісти «Розвитку Громади» привітали з днем народження донечку загиблого учасника АТО

Жахлива війна, яка триває на Сході України, відібрала батька у дворічної Поліни. Днями у дівчинки був День народження, привітати малечу вирішили учасники громадської організації.

Більше, ніж рік тому під час обстрілу бойовиками з установки «Град» загинув під Зеленопіллям навідник 24-ї окремої механізованої бригади Борис Ігор Володимирович. Донечці тридцяти однорічного чоловіка тоді було лише десять місяців. 

Двадцять восьмого вересня маленькій Поліні минуло два рочки.  Проживає вона разом з мамою Тетяною у місті Дрогобич. У день  свята їхню оселю відвідали активісти ГО «Розвиток Громади», які в прибули до неї у рамках власного проекту «Подаруй дитині мрію» . Солодощі та гарні подарунки, які активісті зібрали у партнерів та благодійників, принесли масу задоволення дитині та її мамі. 

«Нам дуже приємно, що нашу сім’ю пам’ятають та допомагають. Висловлюємо щиру вдячність усім, хто надав нам такі красиві подарунки та громадським активістам, за те, що зробили для нас такий приємний сюрприз», - поділилася вдова Тетяна.