На психологічній лекції зібралося близько ста військовослужбовців

До громадської організації «Розвиток Громади» звернувся командир військової частини Донченко М.М. з проханням організувати інструкторсько-методичне заняття з психологом для службовців. Допомогти зголосилася пані Олена Ксьонзик , кваліфікований психолог.

За кілька днів представники громадської організації, разом з психологом вирушили до військового містечка, що знаходиться в с. Липники. Їх радо зустріли представники частини, розповіли про проблеми, з якими зіштовхуються військові та наголосили на складності специфіки їхньої роботи. На заняття з психологом в клубі військової частини зібралося близько ста осіб. Темою було вирішення кризових ситуацій соціально-побутового характеру. Говорили про почуття провини,  депресію, як подолати ці проблеми та не допустити надмірного споживання алкоголю.

«Не так самі події впливають на нас, як наше відношення до них. Негативні думки викликають погані емоції, накопичується негатив, який може призвести до суїциду. Ми є творцями свого життя хочемо радіємо, хочемо живемо в негативі. Потрібно завжди про це пам’ятати і не допустити, щоб погані емоції переповнювали нас», - зазначила п. Олена.

На завершення військові мали змогу поставити запитання психологу. Керівники частини залишилися задоволеними проведеним заняттям й висловили бажання організовувати подальші заходи, спільно з громадською організацією «Розвиток Громади».