Сім’я неповносправних отримає спадщину!

До Центру допомоги, який діє в рамках ГО “Розвиток Громади” звернулася сім’я загиблого в АТО бійця. Інваліди першої групи так і не дочекалися обіцяної допомоги чиновників і попросили зібрати необхідний пакет документів для оформлення спадщини.

“Ми довго чекали на допомогу, зверталися до багатьох установ, проте тільки активісти громадської організації “Розвиток Громади” одразу ж надали необхідну юридичну консультацію й допомогли зібрати документи” – розповів Григорій Адамович Голуб.


Сім’я Голуб втратила сина в зоні Антитерористичної операції на Сході України. Юристи громадської організації допомогли оформити спадщину на майно сина. Вони зібрали пакет документів для оформлення спадщини й передали їх нотаріусу.

“Допомогти наскільки добрим та щирим людям для нас було справою честі” – поділився активіст Назар Бай.


Варто зазначити, що батьки загиблого військовослужбовця мають вади зору й не можуть самостійно розібратися з документами.
 


“Центр допомоги сім’ям загиблих бійців АТО продовжує свою роботу, ми як і обіцяли, підтримуємо сім’ї новітніх героїв України. Велика кількість звернень свідчить про те, що наша допомога є потрібною та актуальної зараз. Ми рухаємося в правильному напрямку й готові далі допомагати” – розповів Олег Долінський, керівник відділу “Допомога АТО”.


Нагадаємо, команда юристів у робочі дні з 14 до 16 години безкоштовно надає правову допомогу у військовому госпіталі Львова. До них звернулися вже більше 130 постраждалих в зоні АТО військовослужбовців.