Ще одна дитина загиблого Героя отримала подарунки на день народження

У суботу, 21 жовтня, свій 11-ий день народження святкувала Савонюк Валерія, батько якої загинув на передовій захищаючи наше мирне небо. У межах проекту «Подарунок дитині героя» активісти ГО «Розвиток Громади» створили дівчинці справжнє свято у ресторані «Мафія» та подарували розвиваючу гру.

Батько Валерії, Савонюк Володимир, був командиром146-ї ремонтно-відновлювальної роти. Чоловік віддам своє життя за Україну ще у 2015 році під м. Щастя. Тож, на жаль, уже другий день народження дівчинка святкує без свого татуся.
Ми влаштували дівчинці святкування у популярному ресторані «Мафія». Разом з друзями Валерія відзначила свій особливий день вечіркою у стилі караоке. А «Мафія» безкоштовно пригощала малечу смачною піцою та суші.
Також, уже традиційно, ветеран російсько-української війни  та голова УСУ АТО Сергій Дячишин  привітав дівчинку теплими словами та вручив їй розвиваючу настільну гру.

 

Ми тривалий час опікуємося сімями загиблих АТОвців. Одним із напрямків цієї допомоги є проект «Подарунок дитині героя». У нашому списку більше двохсот дітлахів напівсиріт зі Львова та області. Ми намагаємося не оминути увагою жодну дитину, адже малечі так важливо,щоб  у цей особливий день про них не забували, а дарували увагу і, звичайно ж, подаруночки, - розповідає керівник соціального відділу ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк


Нагадаємо, у межах соціального проекту «Подарунок дитині героя» активісти ГО «Розвиток Громади» намагаються показати дітям наших новітніх Героїв, що про них піклуються та дбають. Задля цього у день народження малечі «громадівці» влаштовують їм свято, а також дарують цінні подарунки.