Діти героїв АТО пірнали «бомбочками»

         У рамках соціального проекту ГО «Розвиток Громади» (за сприяння однойменного Благодійного фонду) діти АТОвців провели насичений сонячними та водними купаннями день у спортивно-розважальному комплексі «Медик». 

         Юні плавці дослідили кожен сантиметр басейну та міцно здружились один із одним. Бризки кришталево чистої води літали в різні сторони, адже малеча своїх емоцій зовсім не стримувала. Підтримувати гарний настрій дітям допомагали відомі Re-аніматори щастя -  незамінні «ВлаТари». У цей день позитивно час проводила не лише малеча, а й їх матусі.

     

     
«Сьогодні був дуже класний день. Коли на дворі така жара, завжди хочеться на природу, до води. Ми з мамою раніше сюди не приїжджали, бо не знали наскільки тут добре, - ділиться враженнями маленька Валерія. -  А так, усією компанією, нам було справді дуже весело. Я ще довго пам’ятатиму цей прекрасний день, ми усі тут дружно пірнали «бомбочкою».

  

     «Хлопці на Сході захищають нашу країну. Звичайно ж вдома їх чекають рідні і кожного дня переживають за них. Дехто з присутніх уже переніс найбільшу втрату у житті – загибель коханого чоловіка, сина та батька. Тому ми щиро сподіваємося, що цей день приніс у  життя діточок та їх матусь хоч трошки радості та позитивних емоцій», - розповідає Гелена, активістка ГО «Розвиток Громади».      
Голосний сміх дітлахів привертав увагу інших відпочивальників. Їх взаємний обмін посмішками цілком замінив ще не вигадані медиками пігулки «Щастя».