Активісти «Розвитку Громади» розповіли ОБСЄ про виділення землі для учасників АТО на Львівщині

Нещодавно відбулась зустріч з моніторинговою місією в Україні ОБСЄ, на якій були присутні минулий керівник місії Ольга, яка покидає цю посаду, та новий голова Ярослав Дерлицки, із яким відбулось знайомство.

Говорили про основні напрямки роботи громадської організації «Розвиток Громади». Зосередились на складній ситуації з виділенням земельних ділянок учасникам АТО. Розповіли про позиції учасників АТО та громади, небажання керівника та загалом усієї Львівської міської ради піти на поступки та вислухати думку громади.

"Міська рада не чує учасників АТО, тому відбулась зустріч, аби вирішити складне питання, яке не можуть вирішити 3 місяці. Відбудеться сесія міської ради й це питання буде в порядку денному. Представники ОБСЄ прийдуть на цю сесію та відзначать це у своїх звітах", - розповідає  керівник відділу "Допомоги АТО" Олег Долінський.


Варто зазначити, що громадська організація «Розвиток Громади» вже тривалий час співпрацює зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ. Активісти розповідають представникам місії про допомогу бійцям АТО та актуальні питання на Львівщині, зокрема.

Катерина Косів, журналіст