Яворівський, Турківський і Стрийський осередки вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Осередки ГО «Розвиток Громади» провели низку заходів до Дня памяті загиблих на Майдані.

12 лютого  у місті Новояворівськ відбувся майстер-клас з виготовлення сердець-оберегів до Дня пам'яті Небесної Сотні, який провела Юлія Сахневич. Також діти писали листи, які будуть передані родинам загиблих та воїнам, які досі борються за наш з вами покій
 
  • Я дуже хочу, щоб мого листа прочитав один з воїнів. Сподіваюсь, мої слова додадуть йому сил боротись далі і підтримають у важку хвилину, - поділилась НаталяТурківський осередок 19 лютого  провів пам'ятний захід «100 крилатих Героїв». На зустрічі були учасники Майдану та голова Турківської РДА Лабецький Олександр Миронович, учасник Майдану та АТО Стерляніков Євген Євгенійович, інспектор Турківського відділу освіти Юсипович Михайло Степанович, директор Турківського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Хомин Володимир Миколайович. Під час заходу гості та діти згадали події Революції Гідності, переглянули відео сюжети. Розповідь активного учасника революційних подій  Лабецького Олександра зворушила кожного. Учасникам АТО  також передали 55 Сердець пам'яті та листівок з теплими словами і побажаннями, які  власноруч робили учні за ініціативи активістів ГО «Розвиток Громади».

 

Стрийський осередок ГО "Розвиток Громади" долучився до Всеукраїнської акції із вшанування «Хоробрих сердець», а також провів майстер-клас із виготовлення Сердець пам'яті для двох стрийських родин героїв, які загинули на Майдані. Урок провела майстриня Галина Паньків. Ці серця активісти вручать особисто скорботним матерям разом з листами подяки, які учні ЗОШ №9 написали для них. Також активісти взяли участь у флеш-мобі із запуску небесних ліхтарів, як символічне «Дякую» за самопожертву во ім'я свободи.
  • Ми запустили у небо білі ліхтарі зі словами подяки, як символ чистоти та доброти сердець невинно убієнних Героїв, - додав учасник флеш-мобу Андрій
 

Чимало стриян прийшло в той день віддати шану Героям, серед яких Андрій Корчак та Юрій Дяковький. Цей захід став символічним для багатьох, зокрема і для громадських активістів.