Головний актор фільму «Поводир» зустрівся з активістами «Розвитку Громади»

Антон-Святослав Грін, виконавець основної ролі у кінострічці «Поводир», щоліта відвідує родину у Львові. Під час вакацій юнак знайшов час і для зустрічі з активістами «Розвитку Громади», щоб обговорити можливість подальшої співпраці у напрямку допомоги сім’ям учасників АТО.

Нагадаємо, що юна зірка українського кіно, Антон-Святослав Грін, два місяці тому надіслав зі США до ГО «Розвиток Громади» гуманітарну допомогу для дітей учасників АТО. Активісти громадської організації повідомляли сім’ї загиблих, про можливість отримати дитячий одяг та іграшки. Речі, передані представниками української діаспори в Детройті, приходили забирати батьки, нерідко й з дітьми. Користуючись нагодою перебування у Львові, Антон Святослав разом із бабусею, прийшов в офіс «Розвитку Громади», щоб детальніше ознайомитися з роботою організації. Голова ГО «Розвиток Громади» Олег Долінський вручив хлопцеві подяку за надану допомогу українським сім’ям та розповів про діяльність у напрямі «Допомога АТО».

Не зважаючи на великий успіх в Україні фільму Олеся Саніна «Поводир», головний актор виявився спокійним скромним хлопчиною з великим серцем. Народжений у Штатах, він вважає себе українцем і щиро переживає за долю України. Патріотичне виховання хлопчика проявляється в його діях, оскільки саме він виступив ініціатором збору речей для українських діток по школам Детройта.

«Дуже добре, що ви вручили Антону-Святославу подяку за його роботу, він обов’язково покаже її своїм однокласникам та друзям у школі, які, власне, і долучилися до збору цих речей. Їм буде також приємно», - розповідає бабуся хлопчика, Любов Сорока. 


До речі, Антон-Святослав Грін, так само як і його старший брат, навчається в українській школі і є членом пластунської організації. Мати хлопців, Соломія, хоч і з-за океану, але також всіляко допомагає землякам, які постраждали від війни. Як розповіла бабуся Антона, її донька допомогла двом пораненим хлопцям з України встановити протези.

На цьому благодійна діяльність юного американця з українською душею не закінчується. Як тільки в школі розпочнеться навчальний рік, Антон-Святослав Грін продовжить збір речей для сімей учасників АТО.  Хлопець вирішив продовжити співпрацю з активістами «Розвитку Громади», які передаватимуть допомогу потребуючим.