Збір коштів для родини загиблого бійця АТО

Допомога АТО, її учасникам та членам їх сімей – один з пріоритетних напрямів діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади». Сьогодні у співпраці з активістами громадської організації «Розвиток Громади» в рамках проекту «Центр допомоги сім’ям загиблих в зоні АТО» здійснюється ряд заходів по підтримці таких сімей: надається психологічна, юридична, матеріальна чи інша допомога. Ми намагаємось максимально забезпечити дозвілля дітей, братів і сестер молодшого віку учасників АТО, займаємось пошуком гуртків, спортивних та культурних секцій, щоб вони могли брати у них участь.

Однак, чи не найважливішою сьогодні є саме необхідність надання можливості відпочинку для них. Саме з таким зверненням до нас звернулася сім’я загиблого в зоні АТО – Вербицького Володимира Володимировича. Враховуючи важкий психологічний стан, а також те, що сьогодні є необхідність покращення стану здоров’я 5-річного онука – мати загиблого – Богдана Петрівна просить нашої з Вами допомоги.

Якщо Ви маєте можливість допомогти сімї загиблого Героя нашої країни, просимо Вас долучитися до наших благодійних ініціатив шляхом перерахування коштів за наступними реквізитами:
Код банку отримувача (МФО): 305749
Банк отримувача:  ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ:  39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Призначення платежу: благодійна допомога на потреби учасників АТО та їх сім’ї.