У Львові створена комісія контролю за будівництвом житла для учасників АТО та членів сімей загиблих

2 липня у приміщенні Львівської міської ради відбулася прес-конференція, під час якої було представлено новостворену комісію, котра буде контролювати будівництво житла для воїнів АТО та членів сімей загиблих. До складу комісії входять і представники ГО «Розвиток Громади».

Більше ніж півроку тому сесією Львівської міської ради було виділено земельну ділянку по вулиці Під Голоском для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців. Міська влада пообіцяла вже в квітні 2016 року здати будинок в експлуатацію. Контролювати процес будівництва вирішили особисто учасники антитерористичної операції та громадськість, створивши комісію контролю за будівництвом житла для учасників АТО та членів сімей загиблих. Про головні цілі і обов’язки новоствореного контролюючого органу розповів представник ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»  Андрій Різничок:

«Основним завданням контролюючого органу є здійснення в межах своїх повноважень контролю за дотриманням законодавства, стандартів, нормативів, норм, строків виконання робіт, цільового призначення коштів, порядків і правил при будівництві житла».


Під час свого виступу голова ГО «Розвиток Громади» Олег Долінський наголосив про необхідність залучення до складу комісії осіб з відповідною кваліфікацією та представників громади, які готові відстоювати права учасників бойових дій та сімей загиблих.

«Наша громадська організація вже близько року допомагає військовим із зони АТО та сім’ям загиблих воїнів, тому ми також долучилися до створення цієї контролюючої комісії. Ми будемо робити все що в наших можливостях для того аби люди, яким обіцяли житло вже в квітні 2016, в обіцяний час заселилися в свої оселі», - додав голова ГО «Розвиток громади» Олег Долінський.


Також під час прес-конференції були присутні голова ГО «Експерт-група» Андріан Фітьо, представник адвокатського об’єднання «Мицик і партнери» Дмитро Швець та представники Львівської міської ради.