У Львові пройшло віче пам’яті Небесної сотні та загиблих в АТО військовослужбовців

Львів’яни знову об’єдналися у спільній молитві за душі вбитих на Майдані під час Революції гідності та тих, хто захищав Україну від агресії Східного сусіда.

Рік тому в цей день закінчилися страшні протистояння українців на Майдані, які тривали понад три місяці. Цей період в історії увінчався назвою Революція гідності. Впродовж всього часу свідомі патріоти нашої держави боролися проти беззаконня влади, яка всіляко знехтувала інтересами громадськості. У спільній боротьбі українці втратили більше сотні своїх братів і сестер – Небесну сотню.

Сьогодні громадськість Львова, як і рік тому, зібралася на головній площі міста, щоб вшанувати пам’ять загиблих на Майдані та згадати подвиги українців на користь нашої незалежної, унітарної держави.

Молебень для Небесної сотні провели священики різних конфесій. До спільної молитви долучилися представники громадських організацій, курсанти військових академій, військовослужбовці і сотні жителів міста Львова. По закінченню богослужіння до слова були запрошені преосвященні владики.

 

Для громади Львова продекламував свої вірші поет Богдан Стельмах. Долучився до вшанування пам’яті Небесної сотні хор Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка, який заспівав пісню-реквієм «Плине кача…».

 

Завдяки злагодженій роботі ГФ «Розвиток Громади» і правоохоронних органів віче пройшло без ексцесів. Члени громадського формування стояли довкола площі біля пам’ятника Шевченку. Варто зазначити, що раніше на ім’я керівника громадської організації Андрія Болюбаша надійшов лист від Львівського міського управління ГУМВСУ у Львівській області з проханням допомогти зусиллями громадського формування в охороні правопорядку під час заходу.Віче у Львові завершилось, однак згадувати подвиги українських героїв ми маємо щодня. Кожен українець має пам’ятати кожного, хто боровся і бореться за нашу Вітчизну, був незламний духом і показав всім приклад відчайдушної жертовності заради світлого майбутнього України та її синів.