У Львові вшанували пам’ять Ігоря Коцюруби

У неділю, 29 вересня, біля Військового храму «Стрітення Господнього» відбувся День пам’яті патріота України, учасника бойових дій, громадського діяча та волонтера Ігоря Коцюруби.

Меморіальні заходи розпочались із молитви та хвилини мовчання, після чого на пам’ятнику «Воїнам, які віддали своє життя за Україну» було встановлено та освячено меморіальну табличку присвячену Ігорю Коцюрубі, як ініціатору встановлення пам’ятного Хреста.

Згодом розпочався волейбольний турнір, який стане щорічним, пам’яті Ігоря Коцюруби. Участь у змаганнях взяли вісім команд. Переможця визначали за кубковою системою. Цьогорічним тріумфатором стала команда ГО «Правий сектор Львівщини».

Також усіх присутніх, за традицією, пригощали справжнім козацьким кулішем та рибною юшкою. А ще на заході була представлена фотовиставка присвячена світлій пам'яті Ігоря.

Щиро дякуємо ініціаторам меморіальних заходів ГО "Українська спілка учасників АТО" та усім, хто долучився до організації, а також взяв участь у пам’ятному турнірі. #Герої не вмирають.

Нагадаємо, Ігор Коцюруба народився 11 вересня 1965 року на Луганщині в сім’ї репресованих, що поверталися в Галичину. З дитячих років мешкав у Червонограді, був депутатом обласної Ради від Червонограду в каденції 1994–1998 років. В 1983–1985 роках служив в Афганістані, потім поступив у Львівський політехнічний інститут, в часи перебудови поринув у бурхливу політичну діяльність, брав активну участь у формуванні і діяльності Студентського братства. Був у СНПУ (один із засновників, потім від «Свободи» відійшов), в «Порі», в «Правому секторі», в афганській сотні. Від початку російської агресії й до останнього активно допомагав бійцям як волонтер. Ігор Коцюруба помер 16 грудня 2018 року.

Більше фото у фотозвіті Олени Черніньки