Медичний гуманітарний вантаж завжди йде за призначенням

Навіть невеликий пакунок з медикаментами, який потрапить у 20-тонний гуманітарний вантаж буде доставлений туди, де найбільше потрібний.

Медичний гуманітарний склад, яким опікується наша організація це окреме, стерильне приміщення, куди  звозиться увесь вантаж медичного призначення, потім сортується медиками-волонтерами за діючою речовиною і за запитом відправляється до медичних мобільних і стаціонарних закладів всієї України щоб рятувати життя.

Отримувачами медичних препаратів є не лише наші постійні партнери в Харкові і Києві, але й в Одесі Благодійний Фонд  "Южная столица", куди ми доставили більш ніж десяток ящиків інсуліну і забезпечили різноманітними препаратами медичні заклади.

Днями спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією, які забезпечили транспорт зі Львова, відправили велику партію медикаментів (майже 100 найменувань) до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні. Медичний гуманітарний вантаж зібрали в Латвії і доставили до Польщі на наш транзитний склад в місті Перемишлі. Звідти ми самостійно переправили вантаж до Львова, а згодом за підтримки військової адміністрації ліки потрапили за призначенням.