“Книга життя” – анімація не тільки для дітей, а й для дорослих

Сьогодні дошкільнята з Центру допомоги сім’ям загиблих від нашої громадської переглянули прем’єрний показ у кінотеатрі, що на вул. Театральній. Квитки на перегляд безкоштовно надала мережа “Кінопалац”.

Дітлахи із задоволенням і великим зацікавленням дивилися глибокофілософську, але попри це ще й видовищну, барвисту і легку для сприйняття анімацію “Книга життя”. Мультфільм розповідає про кохання крізь час, яке зародилося ще у дитинстві поміж справжніх друзів. Картина переносить глядачів поперемінно з світу живих у веселий і радісний світ незабутих предків, а тоді у сумний і тужливий світ забутих, тих які назавжди стерлися у пам’яті їхніх родичів і близьких.


- Я дуже люблю такі мультики, що їх малює комп’ютер, – зізнався Владиславчик Вербицький, – а ще мені цікаво було сидіти в окулярах. Я був там, – сказав хлопчик, по-дитячому розуміючи ефект 3D.
 


ГО “Розвиток Громади” і надалі сподівається на благодійну співпрацю з Кінопалацом, бо на превеликий жаль, підтримка і розвиток дітей, які залишилися без батька, що героїчно віддав своє життя за наш мир і спокій, варті значно більшого, ніж ми можемо їм дати.

Ніка Нікалео
письменниця, журналістка