Представник ОБСЄ завітав до ГО "Розвиток Громади"

Представник ОБСЄ провела зустріч з активістами і поцікавилася найбільш важливими напрямками роботи учасників ГО "Розвиток Громади".

До офісу громадської організації завітав учасник Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Зустріч з гостею провели керівник напрямку "Допомога АТО" Олег Долінський і юристи Дичко Ірина, Бай Назар. На засіданні обговорювалися актуальні проблеми, які вирішують активісти ГО "Розвиток Громади".Учасники громадської організації розповіли представнику ОБСЄ про проблеми виділення земельних ділянок для учасників АТО. Також активісти повідомили про конфліктну ситуацію, яка виникла між військовослужбовцями і ЛКП "Рембуд", яке обіцяє побудувати квартири для воїнів та їхніх сімей, проте ніяких дій поки не здійснило.

 

"Ми активно боремося з проблемою виділення земельних ділянок. На жаль, Львівська міська рада не хоче вирішувати це питання, пояснюючи це тим, що на даний момент вільних земельних ділянок немає", - зазначив керівник "Центру допомоги сім'ям АТО" Олег Долінський.


Представник ОБСЄ поцікавилася проблемою створення громадського формування "Розвиток Громади" і запитала у чому була затримка у вирішенні цього питання.
 

Юрист Ірина Дичко розяснила: "Львівська міська рада впродовж 2 місяців не видавала рішення про погодження створення громадського формування. Лише після проведення нами пікету і висвітлення цього питання у ЗМІ для обговорення громадськості  змогло вплинути на представників влади і видати нам ухвалене рішення".