Брюховицький осередок ГО "Розвиток Громади" виступив партнером футбольного турніру

13 жовтня завершилося перше коло чемпіонату з міні – футболу «КОПА» у якому беруть участь діти з сиротинців, спеціалізованих шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів Львова та області. Активісти Брюховицького осередку ГО виступили партнером турніру.

Турніром вже 3-ій рік поспіль  займається “Центр Опіки Сиріт”. Команди, що задіюють в турнірі, представляють сиротинці, спеціалізовані школи-інтернати та навчально-реабілітаційні центри Львова та області. Цьогоріч у турнірі взяла участь також і команда НРЦ Святого Миколая «СИЛА» (Брюховичі), що тренується  з активістами Брюховицького осередку та вже має свої успіхи. Активісти ГО поставили собі за мету сформувати середовище дружби та довіри з дітьми, які потребують уваги більше ніж інші.

Перша гра кола пройшла на стадіоні комплексу «Електрон», Рясне-2. Опонентами команди, якою опікуються волонтери ГО  стали вихованці Навчально–реабілітаційного центру “Мрія” ФК «Мрія» . Перший 20-хв тайм пройшов з нульовими результатами, зате в другому таймі вже було безліч моментів, які використовували обидві команди. «СИЛА» відкрила рахунок та весь тайм була на гол попереду, однак через втому гравців, на жаль, не змогла втримати перевагу та завершила поєдинок з мировим рахунком 3:3 . Це ні в якому разі не засмутило гравців, а лише зарядило бажанням більше тренуватись та дало можливість проаналізувати помилки для наступного матчу, який відбудеться 20.10.16 .

Краще один раз побачити, ніж тричі почути. Наша "СИЛА", показала характер, як чоловічим азартом та витривалістю, так і жіночою добротою та стриманістю. Маємо чим пишатись на теренах селища , – каже Володимир, активіст осередку.
 

Саме в форматі дружби діти спрямовують свою силу в правильне русло та разом з тим дисциплінуються, що є необхідним для їхньої участі в житті громадянського суспільства. Активісти ГО виступили партнером турніру.