"Я дякую бійцям за їхню відвагу"

17 жовтня активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» в рамках святкування Дня захисника України організували зустріч вихованцям РНЦ ім. Святого Миколая з воїнами АТО.
 
Запрошені на свято учасники АТО були приємно вражені виступами маленьких творчих особистостей, які розповідали вірші про Україну та разом з вихователями співали патріотичні пісні. Натомість воїни розповіли діткам про свої відважні вчинки та військовий побут та про важливість своєї  професії, адже саме військові стоять на сторожі мирного життя.
 

Мужні гості навчили усіх присутніх в аудиторії, не втрачати почуття гумору в найбільш непередбачуваних ситуаціях, виховувати повагу до українських захисників землі, формувати почуття патріотизму та подякували діткам за попередньо подаровані малюнки назвавши їх не лише « елементом декору, а оберегом який надає подальших сил спрямованих на перемогу». 

Я уважно слухав кожне слово бійців. Вони розповідали історії з передової. Розказали як боролись за наш мир поки ми спокійно прокидались зранку до школи. Я дякую бійцям за їхню відвагу, - каже ДмитроВихованцям пообіцяли, якщо вони будуть чемні, воїни приїдуть до них вже ближче до Нового року та потренують їх вправлятись зі зброєю.