Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Проект «Український студент» об’єднає молодь зі всієї України | Громадська Організація — Розвиток Громади

Проект «Український студент» об’єднає молодь зі всієї України

На Майданчику соціальних ініціатив реалізують проект студентів зі Севастополя.

Людмила та Олександр стали учасниками Майданчику соціальних ініціатив ГО «Розвиток Громади». Молоді люди представили свій проект «Український студент» і разом з активістами почали його втілювати в життя.

«Український студент» - молодіжний проект, що має на меті об’єднати студентство Львова, а пізніше й всієї України. Восени в рамках масштабної програми громадською організацією буде  організовано конкурс між вищими навчальними закладами. В рамках конкурсу виші змагатимуться у талантах та кращих соціальних проектах.

Олександр та Людмила переїхали до Львова після окупації Криму Росією. Вони здобували фінансову освіту в Севастопольському університеті банківської справи. Молодь з жахом згадує час, коли на півострів прийшли «зелені чоловічки», встановили владу в навчальному закладі й дуже швидко його розграбували.

«Вони навіть повитягували тротуарну плитку й розтрощили банкомат на території  університету. А сучасні меблі та техніку з університету передали у вигляді гуманітарної допомоги від Росії», - розповів Олександр.


Зараз молоді люди перевелися в Університет банківської справи, поселилися в гуртожитку від вишу, стали учасниками громадської організації «Розвиток Громади» і почитають втілювати в життя свій соціальний проект.

«Ми дуже раді підтримувати активних молодих людей. Вони готові здійснювати якісні зміни в українському суспільстві. Зараз разом з Олександром та Людмилою  спілкуємося з представниками львівських вищих навчальних закладів, вони радо підтримують соціальну ініціативу», - поділилася куратор проекту Марта Козицька.

Вже дуже скоро ми представимо й інші проекти, які реалізовуватиме Майданчик соціальних ініціатив громадської організації «Розвиток Громади». Разом з тим, запрошуємо активних та небайдужих львів’ян, які мають цікаві соціальні проекти взяти участь.

Для того, аби стати учасником Майданчику соціальних ініціатив достатньо заповнити форму на сайті, де описати соціальний проект, який бажаєте реалізувати. Наша команда розгляне всі запропоновані проекти та допоможе реалізувати кращі.