Неповносправні відвідали футбольний матч

Громадська організація «Розвиток Громади» вкотре організувала людям з особливими потребами цікаве дозвілля.

31 березня о 21:00 на стадіоні «Арена Львів» відбувся матч національної збірної України з командою Латвії.  На товариському матчі серед інших вболівальників були присутні люди з особливими потребами, котрі пересувалися на візках. Активісти громадської організації зустріли їх біля стадіону та вручили квитки на матч. Як відомо, у рамках міжнародного проекту «EURO 2012: Respect Inclusion – Football with No Limits», напередодні чемпіонату Європи стадіон “Арена Львів” був обладнаний для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, згідно міжнародних стандартів. Неповносправних супроводжували члени їхніх сімей та волонтери. Транспортні витрати були профінансовані благодійним фондом «Розвиток Громади».
 

“Вже вкотре ми побачили радість в очах цих людей і вкотре переконалися, що робимо добру справу. Навіть такий недовгий виїзд подарував позитивні емоції від спілкування з такими особливими людьми. Для мене особисто допомога неповносправним є справою честі, адже хто як не ми, молоді активні українці, повинні змінювати стереотипи та підтримувати тих, кого часто намагаються не помічати ” – поділився керівник відділу «Молодь та спорт» Володимир Фещук.


Нагадаємо, активісти ГО «Розвиток вже довгий час допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями. Були організовані проїздки в театр, на боксерські поєдинки та футбольні матчі.