Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Стрийський і Тернопільський осередки ГО «Розвиток Громади» влаштували святкові акції для дітей | Громадська Організація — Розвиток Громади

Стрийський і Тернопільський осередки ГО «Розвиток Громади» влаштували святкові акції для дітей

Різдвяні свята минають і залишають по собі приємні спогади. Учасники осередків нашої громадської організації навіть у вихідні знаходять час для активної діяльності.

15 січня у Стрийському аграрному коледжі активісти влаштували різдвяний концерт для дітей воїнів АТО. Розпочалося дійство із вертепу й колядок. Біблійну історію народження Христа розповіли студенти коледжу. 


Продовжилося свято частуванням пампухами із трояндовим повидлом, які діткам приготувала мама голови Стрийського осередку «Розвитку Громади» Ігоря Кобрина.

Тим часом активісти Тернопільского осередку організували для дітлахів благодійну виставу за участі Діда Мороза та Снігуроньки. На святкову сценку прийшло подивитися зо півсотні дітей із села Русилів, що на Тернопільщині.  Потім малечі роздали солодкі подаруночки. 

Активісти з обох міст отримали натомість неоціненні подарунки - щирі дитячі усмішки та вдячність за свято. 

До свята долучилися постійні партенри ГО «Розвиток Громади» - адміністрація Стрийського аграрного коледжу та піцерія «Челентано».