Весела гавайська вечірка для учасників табору "Moves&skills"

Активісти громадської організації «Розвиток Громади» у співпраці з однойменним благодійним фондом організували діткам-сиротам справжню гавайську вечірку біля басейну. 
 

П'ятницю учасники табору Moves&skills провели у спортивно-розважальному комплексі «Медик», де весело відпочивали, як і годиться у день вечірки. Напередодні з допомогою активістів ГО "Розвиток Громади" дітлахи виготовили гавайські віночки по-українськи і насолоджувалися активностями на повну.
 
Крім того, сьогодні до табору завітали спортсмени - учасники громадської організації «Спортивний клуб «Легіон Львів»», які провели для діток фізичну розминку і розказали, як правильно  робити вправи перед плаванням. Діти охоче прослухали правила і з задоволенням відправилися плавати у басейн.   
 
Задоволені активними розвагами діти відправилися на обід, яким сьогодні їх пригощав ресторан готелю "Комфорт Готель".
 
Потім дітлахи зосвоювали нові англійські слова та весело забавлялися разом з активістами: танцювали, слухали музику, співали пісні та грали в цікаві спортивні ігри. 

І традиційно без чого не обходиться жодна вечірка – це, звичайно, коктейлі. Тому команда ГО та БФ «Розвиток Громади» приготували дітлахам смачні молочні коктейлі, якими діти із радістю поласували. 
 
"Я дуже очікував на гавайську вечірку, щоб поплавати в басейні і повеселитися досхочу. Але молочний коктейль став для мене сюрпризом і був дуже смачний", - ділиться радістю Сергійко.
 
Вже завтра діток очікує насичений день, цікавий майстер-клас та новий сюрприз.
 
Щасливі учасники та організатори літнього табору Moves&skills висловлюють щиру вдячність партнерам проекту, а саме готелю «Комфорт готель» за смачний обід, ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора» та спортивно-розважальному комплексу «Медик», де діти мали змогу провести весело весь день.