Активісти «Розвитку Громади» продовжують допомагати неповносправним

Члени громадської організації відвідали Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів.

Вчора, 11 серпня, відбулася зустріч активістів громадської організації з людьми з обмеженими фізичними можливостями. Більшість присутніх – жінки, які були учасницями соціального проекту, нещодавно реалізованого громадською організацією «Розвиток Громади». Проект «Жіночність без границь» змінив життя багатьох жінок, що прикуті до візка й під час зустрічі вони щиро подякували активістам за турботу та відповідальність. Також говорили й про майбутні плани, добрі справи, які громадська організація прагне реалізувати для цих людей.

Одна з присутніх, пані Карина наголосила на важливості відкриття магазину на території реабілітаційного центру, адже людям у візках вкрай важко долати велику відстань за продуктами.У такому магазині могли б працювати й люди з обмеженими фізичними можливостіми. Варто зазначити, що дуже багато неповносправних, якими опікується громадська організація, висловлюють бажання працевлаштуватись, проте сьогоденні реалії не дають для цього об’єктивних можливостей. Люди банально не можуть дістатися місця роботи, адже місто практично не пристосоване для пересування на візку – катастрофічно мала кількість низькопідлогових автобусів та пандусів.

Громадська організація «Розвиток Громади» продовжуватиме допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, реалізовуватимуться вкрай актуальні соціальні ініціативи, спрямовані на соціалізацію цих осіб, а простіше – повернення неповносправних до активного щасливого життя, де вони не відчуватимуть себе «іншими».