Вишиванка - найкращий подарунок!

І в зрілому віці отримувати подарунки надзвичайно приємно, особливо, коли це річ, про яку мрієш роками. Приємним сюрпризом для пана Павла Румака стала подарована активістами «Розвитку Громади» вишиванка.

Завжди гарний настрій та посмішка на обличчі у пана Павла, коли він зустрічається з активістами ГО «Розвиток Громади». Неодноразово була у них нагода разом провести дозвілля. Сьогодні пан Павло навчається і проходить реабілітацію в Львівському міжрегіональному  центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації.  

Як життєрадісна та активна особистість він завжди бере участь у проектах, організованих громадською організацією. Спілкуючись з активістами та волонтерами, чоловік залюбки розповідає історії з життя та дискутує на різні теми. Якось одного разу він поділився, що вже довгий час мріє про вишиванку, якої у нього ніколи було.  Національний одяг, в який українці вкладають особливий сакральний зміст, через складні життєві та фінансові труднощі пану Павлу був недоступний.  Тож активісти громадської організації незволікаючи вирішили реалізувати мрію чоловіка та подарувати українську вишиванку.

Омріяний подарунок викликав у чоловіка надзвичайну радість та чимало слів вдячності: 

«Цього року американське видання Vogue – назвало українську вишиванку найгарячішим трендом сезону. В ній втілено вікові традиції нашого народу. Мені завжди перехоплює подих від її неповторної краси. На сьогодні це навіть не данина моді, а об’єднуюча ідея нашої нації. Давно мріяв мати свою вишиту сорочку, але в силу різних обставин не вдавалося цю мрію здійснити. Я щиро дякую активістам «Розвитку Громади», що подарували мені вишиванку, першу в моєму житті вишиванку!».