"Я готовий представляти Львів і Україну", - Олександр Гриців, член ГО "Розвиток Громади"

Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція, присвячена Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, який розпочнеться 16 травня.

Українські боксери разом з тренерами дали перед Чемпіонатом Європи з боксу серед юніорів прес-конференцію. Серед присутніх були партнери чемпіонату, зокрема голова ГО "Розвиток Громади" Андрій Болюбаш.

Офіційне відкриття Чемпіонату Розпочнеться вже завтра, 16 травня о 17:00 год. на велотреку СКА (м. Львів, вул. Клепарівська 39-А). Всього протягом тижня за призові місця змагатиметься 27 боксерів з різних країн Європи. Представником від України буде Олександр Гриців - чемпіон України з боксу у важкій вазі.
 

"Я почуваю себе в хорошій формі. Ми виконали всі заплановані заходи та всі об'єми навантаження. Готовий представляти Львів і свою країну. Старатимусь, щоб перемога була за нами", - розповів чемпіон України з боксу Олександр Гриців.
На прес-конференції також були присутні президент Львівської обласної Федерації боксу і тренери. Спікери зазначили, що наші боксери знаходяться у чудовій формі. Команда українських спортсменів повністю підготовлена й готова до перемог. 
 

"Ми забезпечили спортсменів всім необхідним. Протягом проведення Чемпіонату Європи охорону порядку забезпечуватиме 252 представники міліції, 30 представників СБУ, 20 охоронців і 30 волонтерів. Очікуємо, що серед глядачів боксерських поєдинків буде дуже багато дітей", - повідомив президент Львівської обласної Федерації боксу Богдан Бурда.


Зазначимо, що на фінальних поєдинках очікується присутність відомих боксерів України: Віталія Кличка, Олександра Усика, Василя Ломаченка, Андрія Котельника і Ростислава Зауличного. 

Тренери наголосили, що завдячують своїм партнерам, які посприяли у проведенні Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів. ГО "Розвиток Громади" є генеральним партнером змагань.

 

"Громадська організація відрізняється проєвропейським нахилом. Боксер Олександр Гриців є учасником нашої організації. Ми вже не вперше підтримуємо нашого чемпіона і покладаємо на нього великі надії. Громадська організація "Розвиток Громади" активно працює задля розвитку молоді і спорту. Ми закликаємо всіх долучатися до розвитку спорту, адже це запорука успіху нашого суспільства", - розповів голова ГО "Розвиток Громади" Андрій Болюбаш.