Ремонт автомобілів для бійців АТО

За кошти, зібрані Благодійним фондом "Розвиток Громади" були відремонтовані автомобілі, які відправляться на Схід України.

У цей складний для країни час кожен із нас не може залишатися осторонь від подій, що відбуваються на теренах нашої Батьківщини. Сьогодні йде гостра проблема збереження територіальної цілісності та незалежності держави. Однак, ще більшою проблемою є підтримка наших героїв, захисників Вітчизни, які мужньо відстоюючи свої позиції і захищаючи територію країни, потребують неабиякої допомоги кожного українця. При цьому, така допомога повинна бути не лише матеріальною, а, звичайно ж, і духовною. 

Необхідність допомоги військовослужбовцям, викликана обставинами часу, стала однією з основних цілей діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади».

Саме тому, отримавши звернення від начальника Львівського прикордонного загону №712/3171 від 22.04.2015 року з метою надання благодійної допомоги військовослужбовцям Львівського прикордонного загону (військова частина 2144) для оплати рахунку на автозапчастини на суму 1528 грн. 00 коп. благодійним фондом «Розвиток Громади» у співпраці з командою громадської організації «Розвиток Громади» було прийнято рішення про необхідність невідкладного реагування та підтримки військових.

З цією метою проведено акцію до «Дня пам’яті та примирення» 08.05.2015 року, під час якої львів'янам та гостям міста роздавали квіти маку, як символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. 
В результаті акції було зібрано суму коштів, яка значно перевищила очікуваний результат – 2221 грн. 00. коп. Враховуючи вищенаведене, залишок коштів у розмірі 693 грн., ми вирішили використати на ще одну благодійну справу – підтримку духу військовослужбовців – придбання прапорів, які, безперечно вважаємо символами єднання нації, підтримки національного духу. Наша команда очікує, що саме ці прапори, які, звичайно ж, були освячені, завжди будуть оберегом нашим Героям, надаючи сил та наснаги у боротьбі проти загарбника.
Від імені команди ГО «Розвиток Громади» та БФ «Розвиток Громади» хочемо висловити слова щирої подяки усім благодійникам, які доєдналися до наших ініціатив, чим, вважаємо, показали свою небайдужість та підтримку. Дякуємо за те, що Ви не залишилися осторонь та поділилися часткою свого тепла з тими, хто сьогодні нас віддано захищає!

В єдності – сила! Пишаємося, що ми настільи сильна нація! Пишаємося, що ми – українці!
Слава Україні! Слава Героям!


Соломія Старосольська, президент БФ "Розвиток Громади"