Zaxid.net не відповідає за свої слова! (відео)

Сьогодні, 21 грудня, працівники інформаційного ресурсу Андрія Садового показали своє істинне обличчя. Коли десятки учасників бойових дій, волонтерів, активістів та простих патріотів прийшли до редакції Zaxid.net, у супроводі працівників правоохоронних органів, за поясненнями у розповсюдженні фейкової інформації, останні цинічно закрились за броньованими дверима. У телефонній розмові один з працівників заявив, що служба охорони просто їх не випускає.
<img alt="" data-cke-saved-src="/uplo" src="/uplo" "="" style="width: 1920px; height: 1080px;">
 
Люди прийшли спитати, чому Zaxid.net на чолі з головним редактором Олегом Ониськом постійно називає учасників АТО тітушками, а активістів бандитами. Зокрема представники ГО «Розвиток Громади» є постійними фігурантами сумнівних матеріалів цього видання. Однак, віднедавна Олег Онисько перейшов ще й на особисті образи наших представників у соціальній мережі. Коли ж присутні зателефонували особисто до нього, пан Олег просто кинув слухавку та, вочевидь, вимкнув телефон. Жаль, що головний редактора одного з популярних інтернет-ЗМІ Львова сміливий лише у віртуальному середовищі.
 

 
Вимагаємо від редакції Zaxid.net публічних вибачень за постійні образи громадських активістів та учасників бойових дій, а також спростування фейкової інформації.