Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Львові відбувся безкоштовний тренінг на тему : Я – підприємець | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Львові відбувся безкоштовний тренінг на тему : Я – підприємець

25 червня тренінгова компанія OVITTA за підтримки ГО «Розвиток Громади» провела безкоштовний практикум для підприємців, керівників та людей, які прагнуть відкрити власну справу.
 
Послухати професійні поради досвідченого тренера з бізнесу Миколи Сапсана прийшло більше 50 людей.  Учасники зустрічі мали можливість дізнатися у людини, яка вже більше 25 років займається бізнесом, основні аспекти підприємницької діяльності. В тому числі приділялась увага можливим ризикам та труднощам в роботі і шляхам їх вирішення. Серед учасників тренінгу була і активіст ГО «Розвиток Громади» Марта Козицька, яка займається організацією подальшої співпраці з тренінговою компанією OVITTA, зокрема, з тренером Миколою Сапсаном.

 

«Відкрити власну справу чи займатися бізнесом є мрією багатьох. Проте значна частина не може її реалізувати, тому що не вистачає знань чи досвіду. На подібних тренінгах чи практикумах люди усвідомлюють чимало важливих для себе речей, які в подальшому допомагають їм у втіленні в життя своїх планів. Тож вважаємо, що подібні зустрічі є корисними для громадян. Крім того, дуже важливо аби в нашій країні і місті, зокрема, розвивався успішний бізнес, а для цього людям потрібний необхідний рівень знань. В майбутньому плануємо підтримувати тренінгову компанію в організації подібних заходів» - повідомила Марта Козицька.