Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Новояворівську святкували День міста та фінал фестивалю «Молода Галичина» разом з ГО «Розвиток Громади» | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Новояворівську святкували День міста та фінал фестивалю «Молода Галичина» разом з ГО «Розвиток Громади»

12 липня у місті Новояворівськ, що на Львівщині, проходило святкування одночасно трьох подій: гала-концерт Міжнародного фестивалю «Молода Галичина 2015», 50-річчя з часу заснування міста та храмовий празник Петра і Павла. Долучилися до організації святкових заходів і наші активісти .

Низку святкових заходів для мешканців і гостей міста підготували і активісти ГО «Розвиток Громади». Впродовж всього дня члени організації проводили майстер-класи для дітей з плетіння косичок, розмальовували дітлахів патріотичними символами.  На запрошення громадської організації до Новояворівська прибули художниці львівської арт-студії «Шухляда», які безкоштовно проводили для дітей майстер-класи з малювання.


Новояворівськ – це рідне місто українського артиста Андрія Кузьменка, котрий цьогоріч трагічно загинув в автокатастрофі. Земляки співака вирішили в День міста вшанувати його пам'ять. Долучилися до цієї акції і активісти «Розвитку Громади».  Розмітившись на галявині, під супровід гітари, вони співали улюблені пісні гурту «Скрябін».


Особливу увагу учасників свята привернула можливість сфотографуватися на фоні бренд-волу. В подальшому усі бажаючі зможуть побачити свої світлини, створені професійними фотографами, в мережі Інтернет. Під час завантаження  фотографій користувачам пропонується перерахувати кошти на  запис відеокліпу для талановитої ї учасниці фестивалю «Молода Галичина» Вікторії Гавловської. Дівчинці не вдалося завоювати на конкурсі призового місця, проте її потенціал не залишив байдужими слухачів та благодійний фонд «Розвиток Громади».


Особливим подарунком мешканцям м. Новояворівськ від ГО «Розвиток Громади» став виступ популярної співачки Наталки Карпи.  Виконавши кілька своїх пісень, артистка запросила на сцену активістку ГО «Розвиток Громади», письменницю Ніку Нікалео:

«Наша організація сьогодні відкрила свій осередок у вашому славному місті і запрошуємо усіх вступати до наших лав, допомагати людям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам, воїнам, які проходять реабілітацію. «Розвиток Громади» має багато соціальних проектів, які є безумовною ознакою громадянського суспільства. І саме тому ми прагнемо поширювати таку діяльність по інших куточках нашої області, заохочуючи людей до спільних благородних ініціатив заради нашого європейського майбутнього».

Також зі сцени Наталка Карпа запропонувала свою допомогу та підтримку у створенні відео-ролику для Вікторії Гавловської на базі продюсерського центру KARPARATION.