Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Новояворівський «Куток Добра» активно працює | Громадська Організація — Розвиток Громади

Новояворівський «Куток Добра» активно працює

20 жовтня учасники Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади» навчали та розважали дітей у «Кутку добра» Новояворівської районної лікарні. Діти разом з батьками розфарбовували дерев'яні фігурки, гралися в ігри та слухали казки.

«Куток Добра» появився в Новояворівську нещодавно, проте активісти ГО взялися розважати дітей з ентузіазмом. Волонтери допомагали діткам відволікатися від лікарняних буднів за допомогою цікавих ігор та казок. А ще малюкам дуже сподобалось розмальовувати дерев’яні фігурки.


«Куток Добра» - це спеціально облаштована кімната у лікарнях для дітей. У цьому місці малеча може бавитись в різні ігри, дивитись мультики – відволікатись від виснажливих буднів пацієнта лікарні. 

Такого роду заходи сприяють швидшому одужанню дітей та можливістю відволіктися від лікарняних буднів. Я впевнена, що діти чекатимуть наступних зустрічей з нетерпінням, адже сьогодні ми по-максимум старалися підняти їх настрій та дух, ділиться враженнями активістка Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади»

Нагадаємо, «Куток Добра» в Новояворівській  районної лікарні відкрили 28 вересня. Дітей розважали веселі аніматори. Вони разом з малечею танцювали, робили тваринок з надувних кульок, грались у цікаві ігри, а ще організували їм шоу з мильними бульбашками.