Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Яскрава зустріч під час патрулювання | Громадська Організація — Розвиток Громади

Яскрава зустріч під час патрулювання

Нещодавно, патрулюючи вулиці у центрі Львова, члени громадського формування «Розвиток Громади», поспілкувалися із знаменитими зірками телеекранів Лілією Ребрик та Дмитром Танковичем.

Відразу заспокоїмо читачів, що зустріч наглядачів порядку із «селебрітіс» відбулася не через правопорушення з боку ведучих. Навпаки, під час проведення відбіркового кастингу всеукраїнського талантшоу «Танцюють всі» у Львові, традиційні ведучі проекту Лілія Ребрик та Дмитро Танкович скористалися вільною хвилькою та прогулювалися центральними вуличками міста Лева. Помітивши представників громадського формування «Розвиток Громади», які в цей час патрулювали місто, телезірки познайомилися з ними і поцікавились про формування та його діяльність.

Не розгубившись від такого несподіваного та яскравого знайомства, учасники громадського формування роз'яснили гостям зі столиці, що об'єдналися, аби забезпечувати громадський спокій та порядок. Навели кілька прикладів з особистого досвіду, як допомагали правоохоронцям розслідувати та навіть попереджати злочини. Хоча, патрулювання вулиць не завжди направлено виключно на забезпечення правопорядку. До прикладу, нещодавно, активісти громадського формування помітили, що на вулиці у жінки погіршилося самопочуття. Чоловіки надали їй першу медичну допомогу, від якої їй стало краще і навіть не довелося викликати швидку.

Дізнавшись про роботу та благі наміри активістів ГФ «Розвиток Громади», зіркові телеведучі побажали їм успіху, та зробили спільне пам'ятне фото.