Радник Голови СБУ України програв судову справу громадськості

Ярослав Антоняк у суді не зміг довести неправомірність дій львівських активістів, які відкрито висловили свої побоювання щодо чесності та компетентності даної особи й відправили офіційні звернення до Служби Безпеки України, Адміністрації Президента України, Кабінет Міністрів України та інших органів державної влади.

21 липня 2015 року Галицький суд міста Львова, розглянувши на відкритому засіданні цивільну справу за позовом Ярослава Антоняка до громадської організації «Розвиток Громади», громадського формування «Афганська сотня», громадської організації «Я –Львів’янин», а також громадської організації «Спілка учасників АТО», встановив відмовити у задоволенні позову у повному обсязі.

Таким чином, Ярослав Антоняк, який зараз займає посаду радника Голови СБУ України, не зміг довести, що громадськість порушила його право честі та гідності, висловивши недовіру високопосадовцю у публікаціях на офіційному сайті «Розвиток Громади». Активісти неодноразово відправляли офіційні листи-звернення до Служби Безпеки України, Адміністрації Президента України, Кабінет Міністрів України та інших органів державної влади, де повідомляли інформацію з неофіційних джерел про корупційне минуле високопосадовця.

Рішення постановлене у нарадчій кімнаті, в судовому засіданні 21 липня 2015 року проголошено його вступну та резолютивну частину. Повний текст рішення буде виготовлений 25 липня 2015 року.

Українці прагнуть подолати корупцію, очистити дерслужби від хабарників та люструвати керівників, які прикривають їх. Ще рік тому, це довели на Євромайдані тисячі громадян. Саме тому, зараз громадськість відкрито стежить та контролює дії чиновників всіх рівнів.