Проект «Допоможи ближньому» активно працює

Соломон казав, що милосердя — це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати матеріально й духовно, грошима й доброю порадою, підтримати в радості та втішити у біді.

Проект, який забезпечує потребуючих їжею та одягом, не припиняє свою роботу. Цього місяця вісім сімей отримали свіжі фрукти, які активістам ГО «Розвиток Громади» надав ТЦ «Шувар».
  • Я дуже вдячна за таку ініціативу від «Розвитку Громади», щотижня активісти привозять дітям порцію вітамінів. На жаль, фрукти сьогодні надто дорогі, і наша сім’я не може собі їх дозволити, - розповіла Юлія
Для геріатричного пансіонату передали одяг від діаспори з Лос-Анджелесу на суму 1000 гривень.. Також забезпечили берцями військового, який вирушив нещодавно на Схід. А багатодітній сім’ї привезли  комп’ютер та ліки.
  • Діти давно просили ком’ютер, але нашій сім’ї він не по кишені. Розумію, що тепер це дуже потрібна річ і радий, що завдяки громадській організації мої діти його отримали, - каже Андрій
Долучитися до проекту «Допоможи ближньому» і творити добрі справи може кожен, принісши речі, які будуть корисними тим, хто того зараз потребує.
 
Речі ви можете приносити в офіс ГО «Розвиток Громади» (просп. Шевченка 7, 4 поверх)