Подарунки від св. Миколая отримали дітки з інтернату

Ще минулого тижня діти з інтернату №2 мали отримати подарунки від святого Миколая, проте через карантин дійство відмінили. Та вчора, 27 грудня, подаруночки таки потрапили до своїх власників. Активісти ГО «Розвиток Громади» передали 63 пакунки для вихованців інтернату.

Загалом громадівці реалізували 220 листів до Миколая від дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей та малюків з інтернату. Ще з початку минулого тижня учасники ГО ходили з Миколаєм та роздавали малечі гарний настрій і пакуночки з подарунками. Дітки 1, 2, 3 і 4 класів інтернату №2  також отримали усі бажані презенти, які просили у листах до Миколая.

Ще за два тижні до Дня Миколая офіс ГО перетворився на такий собі склад подарунків. Ми поширювали в соцмережах інформацію про таку чудову можливість дарувати дітям радість. Дуже багато людей підтримали нашу ініціативу і погодилися стати Миколаєм для потребуючих. Це нас приємно здивувало. Дякую усім, хто долучився до здійснення цього проекту, адже завдяки Вам для багатьох дітей ми змогли створити справжню казку, - коментує координатор проекту Світлана

Нагадаємо, нещодавно активісти разом з дуетом VlaTar передали подарунки у Дитячий будинок №1. Крім цього учасники ГО влаштували малюкам справжнє свято з Миколаєм та новорічним оленем.