Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР продовжує збирати підписи львів’ян

Учасники суспільного Центру боротьби з бездіяльністю проводять збір підписів містян під колективним зверненням до прокурора Львівської області щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Сьогодні, 22 липня, активісти проводили акцію на  вул. Широкій, біля Левандівського ринку.

Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР проводить активну діяльність для того, щоб винні у ситуації на Грибовицькому смітєвалищі були покарані. Для цього громадські діячі вирішили звернутися до Прокурора Львівської області Юрія Квятківського. У колективному зверненні люди просять справедливості, а саме притягнення до відповідальності винних.

Не справедливо, що внаслідок некомпетентності та бездіяльності загинули люди.  Винні у цьому повинні бути покарані, щоб більше такого не траплялося. – розповідає Тарас, учасник акції.


Ініціаторами збору підписів виступили ГО «Розвиток Громади», ВПВ «Патріот», УСУ АТО, Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Нагадаємо, що збір підписів стартував 14 липня під стінами Львівської міської ради. На сьогодні, вже зібрали більше тисячі підписів львів’ян під колективним зверненням до обласного прокурора.