Громадськість вкотре рятує посадовців ЛМР від тюрми

Чиновники міської ради твердо вирішили заробити на міських автобусних перевізниках. Іншого пояснення порушення посадовцями двох заборон суду не існує.

24 квітня на 9.00 год ранку управління транспорту та зв’язку ЛМР намагалося потайки провести засідання конкурсної комісії з визначення перевізників на міських пасажирських маршрутах, стосовно діяльності якої є заборона Франківського районного суду Львова. Саме за заявою ГО «Розвиток Громади» суд встановив, що до складу конкурсної комісії було включено осіб, які мають зв’язок з окремими перевізниками, що подалися на конкурс.


Крім того, діє заборона Львівського адміністративного окружного суду на проведення конкурсу у частині маршрутів, які увійшли до лота №1, на який завідомо може претендувати тільки АТП-1, у якого найбільше автобусів.
 
Щодо незаконності дій управління транспортну і зв’язку думка громадськості одностайна. Адвокат ГО «Розвиток Громади» - Андрій Болюбаш, голова Громадської ради при управлінні транспорту - Святослав Товстига та член конкурсного комітету - Андрій Швайка аргументовано зупинили проведення засідання.
 
У підсумку  підтримано позицію депутату ЛМР від Народного контролю Віталія Свінціцького відкласти проведення засідання конкурсного комітету на невизначений термін.
 
Фактично представники громадськості врятували чиновників ЛМР та членів конкурсної комісії від кримінальної відповідальності, адже відповідно до Кримінального кодексу України, невиконання ухвали суду, що набрала законної сили, або перешкоджання її виконанню карається штрафом від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років без права обіймати профільні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.