Переселенцям із зони АТО стане простіше відновити документи

Мова йде про трудову книжку.
 

Як вбачається з наказу «Про внесення змін до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» від 06.10.2014 року, Міністерство соціальної політики внесло зміни для спрощення процедури отримання дубліката трудової книжки, втраченої під час АТО – повідомив юрист ГО “Розвиток Громади” Андрій Болюбаш.


Варто зазначити, що дублікат трудової книжки може бути виданий за новим місцем роботи за відсутності доступу до трудової книжки працівника, зокрема у зв’язку з проведенням АТО на території, де працював працівник. Він видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації у довільній формі з Антитерористичного центру при СБУ про проведення АТО на території, де працював працівник.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться в трудову книжку. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис «Дублікат анульовано», засвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи і дублікат повертається його власникові.