Майданчики для паркування належно облаштували

Завдяки пильності та наполегливості юридичного управління «Розвиток Громади» майданчики для паркування на вул. С. Стрільців, Академіка Гнатюка, Т. Костюшка, Чайковського та проспекті Шевченка облаштували за погодженими схемами.
 
СУТЬ СПРАВИ:
На підставі чисельних скарг громадян, юристи громадської організації «Розвиток Громади» провели громадське розслідування щодо законності проведення підприємницької діяльності на земельних ділянках, спеціально визначених для забезпечення паркування транспортних засобів та отримали позитивний результат. Земельні ділянки (майданчики для паркування) за адресами: вул. С. Стрільців, Академіка Гнатюка, Т. Костюшка, Чайковського та проспект Шевченка були приведені у відповідність до погоджених схем організації дорожнього руху.
 
ЙДЕМО ПО ПОРЯДКУ:
В ході проведення громадського розслідування за вищезгаданими адресами, активісти громадської організації «Розвиток Громади» виявили низку порушень та звернулися до Прокуратури міста Львова з проханням розглянути та проаналізувати факти порушень, а також вжити усіх передбачених законодавством заходів для забезпечення невідворотної відповідальності ЛКП «Львівавтодор».
Управлінням патрульної поліції у м. Львові було проведено комісійне обстеження майданчиків для паркування транспортних засобів та виявлено такі порушення:
  • дорожні розмітки синього кольору, що позначають майданчик для паркування транспортних засобів, дорожні знаки та їх розташування не відповідають погодженій схемі організації дорожнього руху;
  • загальні площі, позначені синьою розміткою, що позначає майданчик для паркування транспортних засобів, перевищують площу орендованих;
  • відсутність працівників підприємства у формі з нанесеним на ній написом «паркування», що є порушенням договорів про використання земельних ділянок спеціально визначених для паркування транспортних засобів.
 

Беручи до уваги вищевикладене, Управлінням патрульної поліції у м. Львові ДПП на ЛКП «Львівавтодор» було скеровано вимогу про усунення вищезгаданих недоліків і порушень та приведення місць для паркування транспортних засобів у відповідність до погоджених схем.
Як  повідомило ЛКП «Львівавтодор», що станом на 16.06.2016 р. усі вищезгадані земельні ділянки (місця для паркування) були приведені у відповідність до погоджених схем організації дорожнього руху.
 
ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:
Таким чином, юристи ГО «Розвиток Громади» звернулися:
  • до Львівського міського голови;
  • до прокурора міста Львова;
  • до прокурора Львівської області;
  • до народного депутата України.
 
В ПІДСУМКУ:
            Яка ж складається ситуація на сьогоднішній день?! Ми отримали позитивний результат та майданчики для паркування були приведені у належний стан!