Активісти «Розвитку Громади» на прийомі у Садового

Мешканці Львова в особі Лозинського Тараса, який є членом громадської організації "Розвиток Громади" зверталися до мера зі скаргою, в якій просили розглянути питання щодо розробки нових паркувальних  зон в центрі міста.

Ні для кого не секрет, що у місті лева  існує страшенна проблема з паркінгом поблизу центру. Водії часто залишають свої автомобілі на тротуарі, загороджуючи прохід перехожим. Жінки з дитячими візками нерідко впадали у розпач, коли не могли проїхати з дитиною, бо автомобіль перегородив прохід. Водії ж натомість розводять руками: «Як не тут, то де мені  залишити авто, адже ніде поблизу немає парковки».

З проблемою фактичної відсутності паркінгів у центральній частині міста звернувся Тарас Лозинський.  Львів'янин зауважив, що у центральній частині міста бракує близько 10 тисяч паркомісць. Пройшов рік від винесення ухвали №3298 «Про затвердження проекту внесення змін до «Схеми організації руху транспорту і пішоходів в центральній частині м. Львова з пропозиціями по створенню пішохідних зон», але паркінги для автомобілів так і не були влаштовані.  Спочатку Лозинський звернувся зі скаргою у Центр надання адміністративних послуг Львова, отримавши поверхневу та шаблонну відповідь, чоловік наполягав на особистій зустрічі з мером, яку було призначено на 04 серпня 2015 року.

Під час прийому Андрій Іванович не заперечував проблеми з паркінгами у центральній частині міста. Мер довго розповідав про перепони на шляху у створенні паркувальних зон, зокрема прогалини в законодавстві України та в організаії автоінспекції. Також було багато сказано про інвестиції, які необхідно залучити, та дозволи отримати. Під час розмови очільник міста розповів про плани збудувати підземний паркінг на площі Івана Франка, поблизу університету.

Юрист ГО «Розвиток Громади» Оксана Цікайло спитала про терміни, коли  буде реалізований проект з будівництва зазначеної паркувальної зони, на що мер багато говорив знову ж таки про інвестиції, проте в кінці монологу таки припустив, що наступного року  мають розпочатися роботи.

Громадськість має надію, що слова та дії влади, нарешті перестануть розходитися й всі обіцяні проекти будуть реалізовані.